Jdi na obsah Jdi na menu
 


Disco styl

12. 5. 2010

 

                                                                    Disco styl

Oblečení: Úzké ryfle jakékoli barvy,teď se hodně nosí červená,fialová,růžová,šedá apod. K tomu si vemte nějaké dlouhé nebo může být i kratší tričko se svojí nejoblíbenější postavičkou např.: Hello Kitty,Snoopy,Mickey mouse apod. Ale hlavně výrazné,svíticí pastelové barvy nebo také i triko s flitry.

...
Nejčasteji se k Disco stylu nosí Convers,ale nemusí to bejt zrovna ta značka,prostě klasický,vysoký,můžou být i nízký pláťáky,
Doplňky: Naušnice s hvězdičkama,hodně křiklavých náramků,pásky v křiklavé barvě,můžou bejt i sponky s hvězdičkama. Plostě čím víc křiklavých barev a hvězdiček,tím víc Disco__!!,jo a nezapoměňte,jestli chcete být Discant/ka,musíte především poslouchat Disco__!!!!

 

tyl, který jsme před několika málo lety považovaly za trapný, nevkusný a »díkybohu, že je za námi«, je zpět! Začalo to nenápadným a plíživým návratem legín a volných topů, končí to flitrovými kabelkami. Jak ale vypadat trendy a sexy, aniž byste připomínala Heidi Janků v době své největší slávy?

Recyklace oblečení není cool
Recyklujte si papír, sklo či plasty, tím pomůžete přírodě, ale recyklací starého oblečení, které se vrátilo do módy, nepomůžete nikomu, naopak. Každá i méně módy znalá žena pozná tričko po mamince nebo pásek po babičce. Ačkoliv se trendy vrací, nevrací se stoprocentně a často i malinký zastaralý detail může jinak super věc dočista zkazit.
Nezapomeňte také na to, že v dobách komunismu se v Čechách zrovna modely od Versace nebo Caroliny Herrery sehnat také nedaly, takže nekvalitní kousky přivezené z »Jugošky« nechte raději na chatě na nošení dříví. Tím ovšem nechceme říct, že retro vintage obchůdkům se máte vyhýbat. Naopak! Tam totiž sežene často originální kousky, které přesně potřebujete a přitom je neměla v šedesátých letech půlka Československa.
Méně je více
K disko stylu patří legíny, zářivé topy a výrazné barvy. Pokud ovšem nechcete vypadat jako návštěva z minulosti, neberte si vše najednou. Legíny nahraďte třeba úzkými džínsy, nebo naopak k volnému topu a legínám zvolte méně výrazné doplňky. Být retro je fajn, ale měla byste se pokaždé snažit najít hranici mezi pravým sexy retrem a dechberoucí vykopávkou.
Co se vyplatí?
Určitě si nekupujte v disko stylu celý outfit. Nejlépe vám poslouží legíny a doplňky. Legíny můžete totiž nosit i s minisukněmi a balerínami nebo se šatičkami ve stylu sixties, zatímco takové extra plandavé topy sice vypadají skvěle s úzkými džínsy nebo minisukněmi, ale obléknete je tak jednu sezonu. Doplňky naopak můžete nosit i déle, i když byste do nich asi neměla investovat příliš velké částky, jelikož je otázkou, zda-li není tento trend příliš pomíjivý. Pokud ovšem nesnášíte levné kabelky nebo boty, zvolte klasičtější verzi, která tolik nebije do očí.